"HER AN YANI BAŞINIZDA"

GURME ZEVKLERE HİTAP EDEN,
SİZE ÖZEL KAHVE VE DİĞER İÇECEKLER İÇİN OTOMATLAR...

Bistro vending olarak amacımız zamanında, sorunsuz ve kaliteli hizmet vererek iş ortaklarımız olarak gördüğümüz siz müşterilerimizin otomatlarımızdaki seçkin ürünlerin tadını çıkarmanızdır. Firmamız kariyerlerinde en üst noktalara ulaştıktan sonra birikimlerini ve enerjilerini vending sektöründe sizlerin hizmetine sunan kişilerce kurulmuş ve yönetilmektedir. Ayrıca satış ve serviste genç ve dinamik kadrosuyla hızlı ve sorunsuz hizmet vermek kararlılığındadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti prensibiyle 7/24 hizmet vermekteyiz. Eğitimli, uzman, güler yüzlü ve çalışkan personelimizle sadece sizin memnuniyetinizi hedefliyoruz. Biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz bizim geleceğimizdir. Bugünden yarına değil uzun dostlukların temelleriniz atıyoruz. Kullandığımız ürünler sizlerin istekleri doğrultusunda seçilmekte ama her zaman kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Gurme zevklere hitap eden size özel kahve ve diğer içecek çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Hatta sizinle iyi kahve ve kahve makineleri üzerine uzun sohbetler yapmaktan zevk duyarız.

OTOMAT İŞLETME SİSTEMİ

Otomat Kurulum hizmetimiz, firmamızda mevcut ya da müşterilerimizin ihtiyacına alınacak otomatların seçilen yerlere kurulması ve işletilmesidir.

Kurulumdan sonra ihtiyaç ve isteklerinize göre otomatlarımızda bulunan ödeme sistemleri sayesinde değişik işletme şekilleri uygulanabilir.

1.Kiralama

Kiralamada sizin talebinize ve kullanım şartlarına göre ortalama bir tüketim belirlenir. Belirlenen tüketime göre işletme ve bakım giderlerini içeren bir kira ve uygun otomat belirlenir. Otomat bu bedel karşılığında kiralanır. Kira sözleşmesi süresince makinenin tüm kullanım hakkı sizindir. Diğer bütün dolum-bakım gibi konular bizim görevimiz ve sorumluluğumuzdur.

Bu sistem genellikle ortalama tüketimi az çok belli olan ya da sabit bir maliyet isteyen firmalar yada kiraladıkları otomatlarla işletim gerçekleştiren yapan büfe, kantin işletmecileri vb tarafından tercih edilmektedir.

2.Serbest Servis

Otomat kullanımında herhangi bir ödeme sistemi bulunmaz. Cihaz ürün verme konusunda sınırsızdır. Belirli aralıklarda dolum ve bakımlar yapılır. Önceden belirlenmiş aralıklarda (ayda bir gibi) otomat üzerindeki mühürlü sayaçlar okunur. Firma görevlisi ve bizim tarafımızdan birlikte gerçekleştirilen bu okumalarda belirlenen dönem içerisindeki tüketim tespit edilir. Tespit edilen toplam tutar önceden anlaşılan birim fiyat üzerinden işletmeye fatura edilir. Genellikle ürünleri ikram eden kamu kurumlar, müşteri kabul eden yerler(showroom gibi) veya çalışanlarına sınırsız tüketim imkanı sağlamak isteyenler tercih etmektedirler.

3. Kredili Ödeme Sistemli Otomat

Bu sisteme özel otomatlarımızda kredi okuyucu ödeme mekanizmaları kullanılmaktadır. Sizin belirleyeceğiniz kişi başı kredi miktarları kredi taşıyıcı kart yada anahtarlara yüklenir. Talebe göre bu otomatlara manyetik okuyucularla birlikte bozuk para sistemleri de eklenebilir. Bu şekilde kredisi kalmayan bozuk para ile ürün alabilir, bozuk para ile kartına veya anahtarına yükleme sayesinde otomatları kullanabilir. Sizin tarafından belirlenmiş kredi miktarı ve otomatları kullanacak toplam kişi sayısı ile hesaplanarak yüklenmiş toplam kredi miktarı işletmeye fatura edilir.

Bu sistem daha çok çalışanlarına limitli tüketim imkanı sağlamak isteyen (personel başına 20 TL/ay gibi) işletmeler ve limitli ikramları tercih eden kuruluşlar tarafından seçilmektedir.

4. Bozuk Para İle Çalışan Sistemler

Otomatlarda en çok kullanılan ödeme sistemidir. Otomatlar üzerinde para üzeri veren/vermeyen bozuk para mekanizmaları bulunur. Bizim personelimiz makinenin periyodik bakım ve dolumlarını yaparken bozuk para haznelerini de boşaltır.

Bu sistem çalışanlarının yada misafirlerinin hizmeti kullanım maliyetlerini karşılamayı tercih etmeyen firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Daha çok üniversiteler, okullar, hastaneler, yurtlar vs tercih etmektedir.

ÜRÜN TEDARİĞİ

Otomat gereksinimi olmayan fakat yerinde vending/otomat cihazı olan veya sadece ürün ve servis almak isteyen işletmelere destek olmak amacıyla ürün temini ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Kendi kullandığımız kaliteli ürünlerle dolum hizmeti vermekteyiz. Dolum amacıyla gerçekleştirdiğimiz rutin ziyaretlerimizde otomatlarınızın temizlik ve bakımlarını da yapıyoruz.

OTOMAT SATIŞI

Otomat sahibi olmak isteyen, satın alarak işletmek amacında olan veya ticari kullanmak hedefli iş ortaklarımıza otomat satışı ve hizmeti vermekteyiz.

Otomatlar sizlere ulaştırılarak, belirlediğiniz noktaya kurulumu sağlanır. Kullanım ve temel bakım eğitimleri tarafımızdan verilir.

Dilerseniz her türlü bakım, servis ve teknik destek hizmetleri tarafımızca sağlanır.

OTOMAT KİRALAMA

Belirlenen tüketime göre işletme ve bakım giderlerini içeren bir kira ve uygun otomat belirlenir. Otomat bu bedel karşılığında kiralanır. Kira sözleşmesi süresince makinenin tüm kullanım hakkı sizindir. Diğer bütün dolum-bakım gibi konular bizim görevimiz ve sorumluluğumuzdur.

İşletmek amacıyla kiralama yapmak isteyen girişimcilere de hizmet vermekteyiz.

KESİNTİSİZ DESTEK

İş ortaklarımıza tam ve kesintisiz hizmet prensibiyle düzenli olarak servis hizmeti vermekteyiz. Cihazların sorunsuz çalıştığını düzenli kontrol etmekteyiz. Otomatlarımızın dolumları, rutin bakım ve temizlikleri, testleri yetkili çalışanlarımızca belirli aralıklarla ve sürekli olarak sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bistro Vending Web Sitemizi Ziyaret Edin...